• P 
  • P 
  • PRACOVNÍK/PRACOVNICE ÚKLIDU na Dohodu o pracovní činnosti nebo Dohodu o proveden 

PRACOVNÍK/PRACOVNICE ÚKLIDU na Dohodu o pracovní činnosti nebo Dohodu o proveden

Zaměstnavatel: WIMEX s.r.o.
Broumovská 72
Náchod

Tato pozice je vhodná pro osoby na MD, seniory, studenty/-ky VŠ nebo pro kombinaci s jiným pracovním úvazkem jako pravidelný přivýdělek při zástupu za kmenové zaměstnance v době dovolených a jiných nepřítomností. Vhodná kombinace přivýdělku pro studenty/-ky po celý školní rok s možností spolupráce na plný pracovní poměr v době prázdnin. MOŽNO PRACOVAT V OPDOLEDNÍCH AŽ VEČERNÍCH HODINÁCH.

Pracovní náplň: úklid administrativních prostor, výrobních prostor včetně souvisejícího sociálního zařízení, úklid prostor pro výdej pokrmů a prostor pro stravování včetně souvisejícího sociálního zařízení v souladu s HACCP.

Požadavky: zdravotní způsobilost, fyzická zdatnost, minimálně nižší střední odborné vzdělání, pečlivost, samostatnost, spolehlivost, schopnost týmové práce.

Zaměstnavatel nabízí: přivýdělek na Dohodu o pracovní činnosti na dobu neurčitou nebo na Dohodu o provedení práce, příjemné prostředí a zázemí stabilní společnosti, podnikové stravování od 30,- Kč, kvalitní pracovní oblečení a obuv, stálé pracovní místo, komplexní zaškolení, firemní akce, přátelský kolektiv, dlouhodobou spolupráci, zaměstnanecké benefity - půjčovna nářadí pro zaměstnance zdarma, zaměstnanecká sleva na firemní produkty, kvalitní dotovaná káva, cenově výhodné občerstvení na pracovišti a řada dalších benefitů.
Volné místo pracovník/pracovnice úklidu na dohodu o pracovní činnosti nebo dohodu o provedení práce - brigáda pro lokalitu Náchod.

Nástup možný od: 01. 10. 2019
Směnovost: Jednosměnný provoz

odpovědět
PRACOVNÍK/PRACOVNICE ÚKLIDU na Dohodu o pracovní činnosti nebo Dohodu o proveden
Kontaktní osoba: Simona Vajsarová
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Požadavky vzdělání: Nižší střední odborné
Pozice určená pro region: Královéhradecký kraj