• P 
  • P 
  • Číšníci a servírky 

Číšníci a servírky

Zaměstnavatel: Hotel AMBRA s.r.o.
Solné 1055
Luhačovice

Pracovní doba: Turnusové směny - 6:30 - 22:00 ( celý den / dle domluvy ranní / odpolední ).
Náplň práce: Obsluha hostů v restauraci hotelu, snídaně, obědy, večeře, včetně souvisejících činností obvyklých restauračních zařízeních, spolupráce s vedením restaurace a kuchyně, obsluha hotovostní a bezhotovostní pokladny, obsluha při slavnostních a mimořádných příležitostech.
Požadavky: Komunikativní osoba, příjemné vystupování a jednání s hosty, emapatie, barmanský, sommeliérský kurz a další vzdělání z oboru výhodou. Znalost pravidel a manipulace s pokladní hotovostí, poctivost při nakládání se svěřenými prostředky. Znalost nejméně 1 cizího jazyka - angličtina/ němčina(ruština).
Zaměstnanecké výhody: Práce v nově zrekonstruované restauraci 4* hotelu, v příjemném kolektivu, v pravidelných směnách, volné vánoční svátky, po zapracování platový růst ( osobní ohodnocení za znalost jazyka, odborné vzdělání..), mzda v pravidelných termínech, osobní ohodnocení, finanční odměny, možnost ubytování v blízkosti pracoviště, možnost seberealizace, příspěvek na pracovní oblečení, stravování v místě a za zvýhodněnou cenu (30 Kč), volný vstup do hotelového bazénu, slevy na produkty a konzumaci...
První kontakt telefonicky PO - PÁ ( 8:00 - 17:00 ) nebo e-mailem.
Volné místo číšníci a servírky pro lokalitu Luhačovice.

Nástup možný od: 01. 09. 2019
Směnovost: Dvousměnný provoz

odpovědět
Číšníci a servírky
Kontaktní osoba: Jana Tvrdoňová
Telefon: +420 778 485 224
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Pozice určená pro region: Zlínský kraj