• P
  • Úklid administrativních prostor

Úklid administrativních prostor

Zaměstnavatel: ISS Facility Services s.r.o.
Billundská 2757
Kladno

Jedná se o práci na HPP - pondělí až pátek

Ranní směna začíná v: 5:00 - 6:00 hod. a končí ve 13:00 - 14:00 hod.
Odpolední směna začíná ve: 13:00 - 14:00 hod. a končí ve 21:00 - 22:00 hod.
Začátek směn se odvíjí od přiděleného úseku pracoviště.

Požadujeme:
spolehlivost, zodpovědný přístup k práci, zkušenosti s úklidem

Náplň práce:
- úklid administrativních prostor a technologický úklid

Nabízíme:
- stabilní práci v silné mezinárodní společnosti
- příjemný pracovní kolektiv
- dotované stravování za 14,- kč

Telefonický kontakt: Po - Pá 8:00 - 15:00 hod.
Volné místo úklid administrativních prostor pro lokalitu Kladno.

Nástup možný od: 01. 08. 2019
Směnovost: Turnusové služby

Kontaktní osoba: Mgr. Timea Říhová
Telefon: +420 770 157 029
Požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Pozice určená pro region: Středočeský kraj