• P 
  • P 
  • Pracovník/pracovnice venkovního úklidu 

Pracovník/pracovnice venkovního úklidu

Zaměstnavatel: DIOL družstvo
Olomouc

Místo výkonu práce: Olomouc. Vyhrazeno pro OZP, OZZ.
První kontakt je možný POUZE telefonicky od 8:00 - 15:00 hod. nebo mailem.
Pro sjednání osobní schůzky prosím volejte personální oddělení firmy na tel. 734 798 311 - paní Furmánková nebo zašlete svůj životopis na e-mail diol@diol.cz.

Družstvo invalidů s více než 60 letou tradicí a individuálním přístupem ke zdravotně postiženým hledá spolehlivého a šikovného zaměstnance na pozici pracovník/pracovnice úklidu pro pracoviště Olomouc.
Vaší náplní práce bude jednoduchá údržba okolí administrativní budovy (úklid odpadků, péče o zeleň, zalévání, odklízení sněhu, apod.). Práce PO - PÁ od 6:00 - 12:00 hod.
Požadujeme čistý trestní rejstřík, zdravotní způsobilost, pečlivost, spolehlivost a samostatnost. Praxe na obdobné pozici výhodou, nikoliv podmínkou. Předdůchodový věk pro nás není překážkou.
Nabízíme Vám práci na hlavní pracovní poměr (pracovní smlouvu vč. odvodů na důchod). Jedná se pouze o ranní směny v pracovní dny. Za Vaši práci aktuálně nabízíme odměnu ve výši 95 Kč/hod. Dále máte možnost získat pravidelné odměny za dobře odvedenou práci v závislosti na hodnocení vedoucího.
Volné místo pracovník/pracovnice venkovního úklidu pro lokalitu Olomouc.

Nástup možný od: 01. 10. 2019
Směnovost: Jednosměnný provoz

odpovědět
Pracovník/pracovnice venkovního úklidu
Kontaktní osoba: Renata Furmánková
Telefon: +420 734 798 311
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Pozice určená pro region: Olomoucký kraj