• P
  • ÚKLIDOVÝ/Á PRACOVNÍK/CE (ODPOLEDNÍ/NOČNÍ)

ÚKLIDOVÝ/Á PRACOVNÍK/CE (ODPOLEDNÍ/NOČNÍ)

Zaměstnavatel: ISS Facility Services s.r.o.
nám. Soukenné 669
Liberec

Společnost ISS Facility Services Services s.r.o, přijme zaměstnance na odpolední a noční směny formou DPP/DPČ/HPP.
Popis pracovní pozice: nenáročný úklid prostor prodejny, zázemí, sociálního zařízení, výnos odpadků a práce spojená s úklidem.
Pracovní doba:
Začátek odpoledních úklidů je 14:00
Noční úklidy jsou dle domluvy a časových možností daného uchazeče.
Možnost pracovat na 4-8 h/den dle časové dispozice uchazeče
Požadavky:
Manuální zručnost, pečlivost a spolehlivost
Pozitivní přístup a chuť pracovat
Samostatnost a slušnost
Nabízíme:
Stabilní místo v silné nadnárodní společnosti
Dlouhodobý výdělek či přivýdělek
Příjemné pracovní prostředí
Kvalitní zaškolení a zajištění všech potřebných pomůcek
Pro více informací kontaktujte pí Veselou na tel: 773769378
Hlásit se emailem nebo telefonicky od 8:00 do 16:00 hod.
Volné místo úklidový/á pracovník/ce (odpolední/noční) pro lokalitu Liberec.

Nástup možný od: 27. 09. 2019
Směnovost: Dvousměnný provoz

Kontaktní osoba: Dita Veselá
Telefon: +420 773 769 378
Požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Pozice určená pro region: Liberecký kraj