• P
  • hlavní kuchař/kuchařka

hlavní kuchař/kuchařka

Zaměstnavatel: Obchodní akademie a Střední odborná škola zemědělská a ekologická ,Žatec, příspěvková organizace
Studentská 1354
Žatec

místo výkonu práce: Studentská 1354 Žatec
Náplň práce: výroba a výdej běžných druhů teplých jídel a moučníků, výroba složitých jídel studené kuchyně, dohotovování jídel z polotovarů, příprava na talíř a výdej, výroba polévek a příloh k hlavním jídlům. Spolupráce s vedoucí školní jídelny při sestavování jídelního lístku, normování jídel, jejich kalkulace a stanovení technologického postupu. Požadujeme spolehlivost, pracovitost a zájem rozvíjet své schopnosti a dovednosti.
min. 3 roky praxe v oboru (delší praxe může být náhradou za chybějící vzdělání v oboru), 1. rok smlouva na dobu určitou, poté prodloužení na dobu neurčitou
Zaměstnanecké výhody4:stravování ve školní jídelně s příspěvkem zaměstnavatele, příspěvek na rekreaci/penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené, pravidelné odměny za odvedenou práci
Od roku 2020 dle slibu Vlády ČR může základní plat vzrůst až na 21 370 Kč.
kontakt: osobně na uvedené adrese od 8,00 do 15,00 hod, telefonicky od 7,30 do 15,00 na č. 415240253-4, email: sekretariat@oazszatec.cz, jidelna@oazszatec.cz
Volné místo hlavní kuchař/kuchařka pro lokalitu Žatec.

Nástup možný od: 30. 09. 2019
Směnovost: Jednosměnný provoz

Kontaktní osoba: Bc. Karolína Čejková
Telefon: +420 415 240 253-254
Požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Pozice určená pro region: Ústecký kraj