• P
  • KUCHAŘ/KA * 5 hotel

KUCHAŘ/KA * 5 hotel

Zaměstnavatel: Imperial Karlovy Vary a. s.
Libušina 1212
Karlovy Vary

Kontakt: Šéfkuchař, tel.: 353 203 758, e-mail: HR@imperial-group.cz (9,00 - 11,00 hod)

5* lázeňský hotel Imperial Karlovy Vary, hledá nového spolupracovníka nebo spolupracovnici na pozici

KUCHAŘ - KUCHAŘKA

Pracovní náplň:
o kuchař teplé kuchyně - rautový systém přípravy jídel, Á la Carte, příprava menu a veškerých jídel s moderní prezentací
o kuchař snídaňový - příprava a výdej snídaní

Nabízíme:
ubytování
získání zkušeností z prestižních hotelů pod vedením špičkových profesionálů
placené zdravotní volno "Sick Days"
vyšší víkendové příplatky oproti zákoníku práce
celodenní personální strava za 30,- Kč
zaměstnanecké benefity (např. Multisport karta multisport.cz, zvýhodněné mobilní volání O2 Family www.o2family.cz, zaměstnanecké plavání zdarma, slevy na produkty a služby partnerů a mnohé další..)
příjemné a moderní pracovní prostředí

Požadujeme:
vyučení v oboru
průkaz pracovníka v potravinářství
pracovitost, spolehlivost, bezúhonnost
zájem o trendy v gastronomii, kreativní přístup a schopnost přizpůsobovat kuchyni aktuálním potřebám

Kontakt: šéfkuchař, tel 353203758, HR@imperial-group.cz
Místo výkonu práce: Hotel Imperial https://www.spa-hotel-imperial.cz/cz/

Požadujeme
Jiné

Kontaktní osoba: Šéfkuchař
Telefon: 353 207 223
Pozice určená pro region: Karlovarský kraj