• P
  • Hlavní kuchař/ka pro českou a mezinárodní kuchyni

Hlavní kuchař/ka pro českou a mezinárodní kuchyni

Zaměstnavatel: SRC Lihovar s.r.o.
1. máje 49
Třemošnice

Místo výkonu práce: Třemošnice - 1. máje 49
NÁPLŇ PRÁCE: příprava pokrmů a drobného občerstvení, příprava nápojů
POŽADAVKY: praxe nutná ale vhodné i pro absolventy, ŘP výhodou
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: Běžné zákonné příplatky za práci o víkendech, práci ve státní svátek atd., měsíční prémie za práci ve vytížených časech, spropitné, proplacené cestovné, firemní stravování hrazené ze 75 % zaměstnavatelem, slevy na služby a možnost ubytování, pravidelná směnnost, stabilita a přátelský kolektiv
První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle nebo na e-mailové adrese.

Kontaktní osoba: Lukáš Vojáček
Telefon: 606 435 400
Pozice určená pro region: Pardubický kraj