• P
  • Uklízeči - vytvořeno pro OZP

Uklízeči - vytvořeno pro OZP

Zaměstnavatel: SEŽEV chráněná dílna s.r.o.
Hranice

UKLÍZEČI - VYTVOŘENO PRO OZP
Požadujeme : zaměstnance na HPP na zkrácený úvázek na nenáročnou úklidovou práci.
Náplň práce: vynesení smetí, vysávání, leštění dotykových ploch a mytí podlahy. Práce je vykonávána uvnitř budovy.
Nabízíme: možnost domluvit se i na velmi krátkém úvazku a přizpůsobit tak pracovní dobu.
Pracovní doba od 8:00-13:00 hodin nebo dle dohody a podle domluveného úvazku.
První kontakt: telefonicky na čísle 725 424 110 v době od 8:00-15:00 hodin nebo e-mailem na
huskova@sezev-facility.cz . Prosíme zájemce, aby pro informace nechodili na adresu pracoviště ve Valašském Meziříčí neboť kancelář firmy se nachází v Olomouci.

Kontaktní osoba: Vladimíra Donátová
Telefon: 601177977, 720952382
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Pozice určená pro region: Zlínský kraj