• P
  • PRACOVNÍCI VÝROBY - OBSLUHA BALÍCÍ LINKY

PRACOVNÍCI VÝROBY - OBSLUHA BALÍCÍ LINKY

Zaměstnavatel: ABEX Substráty a.s.
Žabeň 203
Žabeň

A16 z:27/11/2019
Životopisy zasílejte na e-mail vaclavikova@agrocs.cz. Firma je zaměřena na výrobu zahradních substrátů.
Pracovní náplň:
- obsluha balicí linky, měsíce 3-5 odpolední a noční, měsíce 1,2 a 6-12 denní (někdy odpolední)
Požadujeme:
- zručnost, zdravotní předpoklady (fyzickou zdatnost a dobrou kondici)
- pracovitost, spolehlivost, samostatnost
Výhodou:
- technické myšlení - schopnost seřizování strojů, odolnost vůči stresu.
- oprávnění či praxe obsluhy VZV, zkušenost s obsluhou výrobní linky (není podmínkou -zaučíme).
Nabízíme:
- příspěvek na penzijní pojištění, 5 týdnů dovolené, podíly na HV (13. plat), zvýhodněný mobilní tarif, závodní stravování, kolektivní akce.

Kontaktní osoba: Šárka Václavíková
Telefon: 558 445 062
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj