• P
  • Kuchař - kuchařka

Kuchař - kuchařka

Zaměstnavatel: Domov důchodců Dvůr Králové nad Labem
Roháčova 2968
Dvůr Králové nad Labem

KUCHAŘ - KUCHAŘKA
Požadujeme:
- vyučení v oboru kuchař/číšník, případně rekvalifikace v oboru
- schopnost týmové práce a spolupráce
- samostatnost a pečlivost
- svědomitost a zodpovědnost
Náplň práce:
- příprava celodenní stravy pro uživatele (80 klientů) a zaměstnance (40 zaměstnanců - obědy)
- směnný provoz
Velikost pracovního úvazku: 100%
Plat: 5. platová třída (stupeň dle započitatelné praxe 19.930,- Kč do 21.370,- Kč) + osobní ohodnocení po zkušební době + mimořádné odměny + příspěvky z FKSP, 5 týdnů dovolené
Nástup: dle dohody
Nabízíme:
- zázemí stabilní a profesionální organizace
- možnost seberealizace a dalšího vzdělávání
- kolektiv, který Vás rád přijme mezi sebe a bude Vám oporou
Další benefity:
- příspěvek na závodní stravování
- příspěvek na vzdělávání, kulturní a sportovní vyžití formou poukázek
- příspěvek na dětskou rekreaci a tábor
- možnost bezúročné zápůjčky
- vzdělávání zaměstnanců spojené s aktivním odpočinkem v podobě masáží, wellness a podobně
Přihlášky se svým životopisem zasílejte: elektronicky na adresu sklad@domovdknl.cz nebo poštou na adresu Roháčova 2968, 544 01 Dvůr Králové nad Labem do 24. 1. 2020.
Bližší informace k obsahu práce Vám podá vedoucí stravovacího úseku paní Věra Anderlová, tel.: 499 321 891, 724 885 916, sklad@domovdknl.cz

Kontaktní osoba: Věra Anderlová
Telefon: 724885916
Pozice určená pro region: Královéhradecký kraj