• P
  • Kontrolóři úklidu

Kontrolóři úklidu

Zaměstnavatel: ISS Facility Services s.r.o.
Vítězná 1
Kutná Hora

Chcete pracovat ve velké mezinárodní prestižní firmě? Jste zručný a máte chuť pracovat v oblasti úklidu? Tak čtěte dále!
ISS Facility Services s.r.o. hledá pro svého významného zákazníka, největšího tabákového výrobce v ČR, nového kolegu / kolegyni na pozici Kontrolor/ka úklidu na zkrácený úvazek.
Náplň práce: kontrola kvality úklidu, kontrola a dodržování nastavených pracovních postupů, zodpovědnost za zajištění bezproblémového chodu úklidových prací ve svěřeném objektu, občasné záskoky v případě onemocnění pracovníků úklidu.
Pracovní doba: Flexibilní pracovní doba (zkrácený úvazek na 4h/denně)
Očekáváme: chuť a ochotu pracovat, spolehlivost, dochvilnost, pečlivost, samostatnost, zručnost.
Nabízíme: práci na HPP (zkrácený úvazek) či DPČ, nástup možný ihned, příjemné pracovní prostředí, možnost přivýdělku a dlouhodobou spolupráci, kvalitní zaškolení a zajištění všech potřebných pomůcek, mzdu vždy do 15. dne v následujícím měsíci na účtě.
V případě zájmu se hlaste telefonicky (8:30-16:00), nebo e-mailem.

Kontaktní osoba: Jana Halíková
Telefon: 778 438 004
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Pozice určená pro region: Středočeský kraj