• P
  • Pomocní kuchaři

Pomocní kuchaři

Zaměstnavatel: Diakonie ČCE - středisko Vsetín
Ohrada 1864
Vsetín

POMOCNÍ KUCHAŘI
POŽADUJEME: Hledáme pracovnici/pracovníka, který je manuálně zručný, komunikativní, pečlivý a je týmový hráč - rád pracuje v týmu. Požadujeme zdravotní (potravinářský) průkaz, čistý trestní rejstřík. Vzdělání či praxe v oboru výhodou.
NÁPLŇ PRÁCE: Příprava surovin, pomoc s přípravou a vydáváním jídel, příprava nádobí, spolupráce při zajištění provozu kuchyně. Pracovní doba: pravidelná osmihodinová pracovní doba, provozní doba 7 dnů v týdnu.
NABÍZÍME: Možnost prodloužení smlouvy na dobu neurčitou. 5 týdnů dovolené, rozpis směn na celý měsíc, moderně vybavená kuchyň, příspěvek na masáže a obědy, věrnostní odměny, přátelská atmosféra a pracovní kolektiv, smysluplná práce
PRVNÍ KONTAKT: Emailem na adresu: doubravova@diakonievsetin.cz nebo telefonicky, paní Marta Doubravová tel.: 739 244 872

Kontaktní osoba: Marta Doubravová
Telefon: 739 244 872
Pozice určená pro region: Zlínský kraj