• P
  • Uklizečka + pradlena

Uklizečka + pradlena

Zaměstnavatel: Diakonie ČCE - středisko Střední Čechy
Husova 2
Libice nad Cidlinou

Nástup ihned nebo dohodou.

Náplň práce: pravidelný úklid domova pro seniory (společné prostory + pokoje klientů), praní a žehlení prádla, drobné opravy prádla;

Požadujeme: smysl pro pořádek a čistotu, trpělivost, samostatnost a spolehlivost, trestní bezúhonnost, ochotu k týmové spolupráci s ostatními zaměstnanci;

Výhodou: dovednost drobných oprav oděvů (zašívání a přišívání i na šicím stroji), předchozí zkušenost s prací na obdobné pozici, zkušenost z průmyslové prádelny;

Nabízíme: práci na hlavní pracovní poměr (plný úvazek - 40 hod./týden, pracovní doba pondělí - pátek, So + Ne volné), nárůst mzdy po zkušební době, 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, po uplynutí jednoho roku prodloužení pracovní smlouvy na dobu neurčitou, malý, příjemný kolektiv, pozice vhodná pro aktivní důchodce, dovolená 25 dní, příspěvek na stravování;

Pozice vhodná pro osoby s invalidním důchodem (max. 1. stupeň). Pozice vhodná pro cizince (i zaměstnanecká karta) - minimální znalost češtiny na úrovni A1.

Pokud Vás informace o pozici zaujaly - ozvěte se nám! Rádi Vás přijmeme do našeho týmu!
V případě zájmu kontaktujte Pavla Apolena, tel.: 739 385 544.

Kontaktní osoba: Pavel Apolen
Telefon: 739 385 544
Pozice určená pro region: Středočeský kraj