• P
  • POMOCNÉ A ÚKLIDOVÉ PRÁCE

POMOCNÉ A ÚKLIDOVÉ PRÁCE

Zaměstnavatel: MAPAKO s.r.o.
Velké náměstí 32
Hradec Králové

- Místo výkonu práce: Bohemia Touristik s.r.o.
Velké náměstí č.p. 32/40, 500 03 Hradec Králové 3
- PP na dobu určitou: 1.4.2020 - 29.6.2020
- Náplň práce: pomocné a úklidové práce v hotelovém areálu (úklid pokojů, společných prostor, venkovních prostor hotelu)
- Požadujeme: časovou flexibilitu (práce i o víkendech), příjemné vystupování, schopnost kolektivní spolupráce
- Nabízíme: možnost dlouhodobé spolupráce, možnost zajištění ubytování, finanční odměny za precizně odvedenou práci
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem nebo telefonicky (v době 9 až 15 hod), kontaktní osoba: Kořínek Pavel, tel.: 605 732 206, e-mail: mapako@mapako.cz

Kontaktní osoba: Pavel Kořínek
Telefon: 605 732 206
Pozice určená pro region: Královéhradecký kraj