• P
  • Snídaňový kuchař

Snídaňový kuchař

Zaměstnavatel: Fattal Leonardo Prague s.r.o.
Panská 1308
Praha

MÍSTO VÝKONU A POHOVORU : NYX Hotel Prague
Panská č.p. 1308/9, Nové Město, 110 00 Praha 1
KONTAKT : Jakub KUBICA, tel.: 601 553 220 (9-17h), e-mail: jakub.kubica@leonardo-hotels.com

NYX Hotel Prague - trendy hotel v centru Prahy, člen řetězce NYX Hotels a Leonardo Hotels portfolia hledá posilu do hotelové kuchyně na přípravu snídaní.

Náplň práce:
- zajištění bezproblémového a řádného provozu snídaní

Požadujeme:
- časová flexibilita
- spolehlivost a odpovědný přístup k práci, samostatnost

Nabízíme
- stabilní pracovní prostředí
- hlavní pracovní poměr
- práci v přátelském kolektivu
- místo pracoviště na Praze 1
- zaměstnanecké stravování
- možnosti vzdělávání v oblasti hotelového managementu
- zaměstnanecké benefity v rámci mezinárodní sítě Leonardo Hotels a NYX HOTELS

Zaměstnanecké výhody : stravování, příspěvek na MULTISPORT kartu, jazykové kurzy

Kontaktní osoba: Jakub KUBICA
Telefon: 601 553 220
Pozice určená pro region: Praha