• P
  • Číšník, servírka

Číšník, servírka

Zaměstnavatel: T&T - trade Holding s.r.o.
Mařákova 365

NÁPLŃ PRÁCE:
Náplň práce: Objednávání a roznos jídel a nápojů, prostírání stolů, jejich debaras, příprava teplých i studených nápojů, příprava míchaných nápojů, realizace plateb, běžná administrativa, zabezpečení provozu směny (dle pracovního zařazení).
Požadujeme: praxi na obdobné pozici, vzdělání v oboru výhodou, vstřícné a příjemné vystupování, samostatnost, spolehlivost a pečlivost, potravinářský průkaz, uživatelská znalost restauračního systému výhodou,znalost AJ/NJ výhodou.
VÝHODY:
trvalý pracovní poměr ve stabilní společnosti, po zaškolení možnost vedení provozu, možnost dalšího vzdělání, 4 týdny dvolené, práce v přátelském kolektivu, práce v rámci gastromomického holdingu, nástup od 01.06.2020 - případně dle dohody
KONTAKT:
telefonicky 8:00 - 16:00 hod.
e-mailem

Kontaktní osoba: Přemysl Jun
Telefon: 733104752
Pozice určená pro region: Pardubický kraj