• P
  • Číšník/servírka

Číšník/servírka

Zaměstnavatel: Jiří Hůževka
Jablůnka 130

ČÍŠNÍK/SERVÍRKA
Požadujeme: praxe v oboru vítána (není podmínkou, schopné absolventy zaučíme), skutečný zájem o gastronomii, chuť pracovat v zavedené restauraci, která se specializuje na kvalitní gastronomii a výborný zákaznický servis, podmínkou je příjemné vystupování, chuť pracovat v zavedené nekuřácké restauraci
Náplň práce: obsluha zákazníků, výdej poledního menu, příprava teplých nápojů, příprava míchaných nápojů, úklid restaurace.
Nabízíme: nekuřáckém pracoviště, příjemné prostředí, proměnlivá pracovní doba, možnost práce na plný nebo zkrácený úvazek, dobrá dostupnost do zaměstnání z V. Meziříčí i Vsetína a okolních obcí.
První kontakt: osobně na pracovišti v době 7:00 - 9:00 hod. nebo 13:00 - 15:00 hod., telefonicky na čísle: 603 214 758 nebo e-mailem na: huzva@volny.cz

Kontaktní osoba: Jiří Hůževka
Telefon: 603214758
Pozice určená pro region: Zlínský kraj