• P
  • kuchař/ka

kuchař/ka

Zaměstnavatel: K3 SPORT, s.r.o.
Loučná nad Desnou 30

Přijmeme kuchaře/kuchařku do sportovního areálu v Koutech nad Desnou.
Místo výkonu práce: Areál Kouty, Kouty nad Desnou 30, 788 11.
Náplň práce: samostatná příprava jídel.
Požadujeme: vyučení v oboru nebo praxe min. 1 rok, schopnost samostatné odborné práce, příjemné vystupování, profesionalitu, zodpovědnost a svědomitost, časovou flexibilitu, zdravotní způsobilost.
Pracovní doba turnusová, směny 8-20.00 hod.
Nabízíme: práci na pracovní poměr, plný nebo i zkrácený úvazek - dle dohody, zaměstnanecké stravování, příspěvek na dopravu, možnost ubytování, zaměstnanecká sleva na jízdné a další služby pro zaměstnance i rodinné příslušníky, zázemí stabilní společnosti. Mzda od 30.000,- Kč dle praxe a zkušeností uchazeče. Kontakt: telefonicky, e-mailem.

kuchař/ka
Kontaktní osoba: Eva Wozniaková
Telefon: 727858082
Pozice určená pro region: Olomoucký kraj