• P
  • VEDOUCÍ PROVOZU PEKÁRNY

VEDOUCÍ PROVOZU PEKÁRNY

Zaměstnavatel: POLANSKÝCH, s.r.o.
Jiráskova 112

Náplň práce:
- Organizace a zajišťování průběhu výroby
- Řízení, vedení a kontrola podřízených pracovníků
- Vedení příslušné dokumentace
Požadavky:
- SŠ vzdělání
- samostatnost, zodpovědnost, důslednost, spolehlivost
- smysl pro pořádek a organizaci
- schopnost komunikace s lidmi
- životopis
Nabídka:
- hlavní pracovní poměr
- místo výkonu povolání Protivín
- jednosměnný provoz po - pá
- pracovní doba 6:00-14:30
- osobní přístup k zaměstnancům
- jistotu a zázemí stabilní české společnosti
- zaměstnanecké benefity: příspěvek na životní pojištění, stravování zdarma, služební mobilní telefon, zvýhodněné tarify pro rodinné příslušníky
- nástup možný ihned
- mzda: 25 000 Kč/měsíc
První kontakt: Polanský Roman, tel.: 736 521 151, e-mail: polansky@polanskych.cz A DOMLUVIT SCHŮZKU.

Kontaktní osoba: Roman Polanský
Telefon: 736 521 151
Pozice určená pro region: Jihočeský kraj