• P
  • Kuchař/Kuchařka

Kuchař/Kuchařka

Zaměstnavatel: Hotel AMBRA s.r.o.
Solné 1055

Pracovní doba: 8,00-21,00 krátký / dlouhý týden

Náplň práce: Samostatný kuchař / kuchařka pro přípravu zejména rautových večeří ve 4* hotelu
včetně souvisejících činností obvyklých ve stravovacích - příprava pro danou práci, úklid pracoviště, spolupráce s kolektivem. Práce bez stresového zatížení - pravidelný režim a počty jídel jsou známy dopředu.

Požadavky: Komunikativní osoba, příjemné, vstřícné vystupování, poctivost při nakládání se svěřenými prostředky, materiálem, samostatnost, praxe výhodou, práce v mladém kolektivu.

Zaměstnanecké výhody: Práce v příjemném kolektivu, v pravidelných směnách, volné vánoční svátky, po zapracování platový růst, mzda v pravidelných termínech, možnost ubytování v blízkosti pracoviště, možnost seberealizace, příspěvek na pracovní oblečení, stravování v místě a za zvýhodněnou cenu (30 Kč), volný vstup do hotelového bazénu, slevy na produkty a konzumaci.

Prac.poměr je na dobu určito 1 roku s možností prodloužení na neurčito.

POZN: Zájemci se hlásí e-mailem nebo tel. po - pá od 8.00 do 16.00 hod.

Kontaktní osoba: Hana Strouhalová
Telefon: 778 485 224
Pozice určená pro region: Zlínský kraj