• P
  • PRACOVNÍCI ÚDRŽBY A ÚKLIDU OBCE

PRACOVNÍCI ÚDRŽBY A ÚKLIDU OBCE

Zaměstnavatel: Městys Kralice na Hané
Masarykovo nám. 41

Nástup možný ihned, popř. dle dohody. Tel. kontakt 724 861 086 (volat 8:00-14:00)
Požadavky:
- manuální zručnost
- schopnost samostatné a odpovědné práce
Náplň práce:
- sekání trávy malotraktorem a křovinořezem
- údržba zeleně v obci
- úklid a běžná údržba veřejných prostor a majetku v obci
- v zimě odklízení sněhu
- pomoc při přípravě obecních akcí
- základní zednické, malířské, montážní a ostatní činnosti (s využitím běžného
ručního a elektro nářadí)
Nabízíme:
- plný úvazek (případně dle domluvy)
- hlavní pracovní poměr (po zkušební době) nebo DPP - DLE DOMLUVY
- stabilní a dlouhodobé zaměstnání
- plat dle platové tabulky aktuálního Nařízení vlády a délky praxe
- osobní příplatek
- stravenky plně hrazené zaměstnavatelem
- příspěvek na dovolenou

Kontaktní osoba: Veronika Petrželová Bašná
Telefon: 582368925
Pozice určená pro region: Olomoucký kraj