• P
  • Šéfkuchař/ka

Šéfkuchař/ka

Zaměstnavatel: GTH catering a.s.
Průmyslová 2295

Pracovní náplň:
" zodpovědnost za chod provozu výroby teplých i studených jídel
" řízení malého týmu pracovníků
" organizace výrobních procesů
" sestavování jídelních lístků a výrobního plánu, kalkulace cen jídel

Požadujeme:
" praxe na obdobné pozici vedení kuchyně
" samostatnost, zodpovědnost a spolehlivost, potravinářský průkaz
" schopnost týmové práce, organizační a řídící schopnosti
" příjemné vystupování, odolnost vůči stresu
Nabízíme:
" zázemí silné, rozvíjející se společnosti, zaměstnanecké benefity
" práce na HPP, pracovní doba PO - PÁ pouze ranní směna,
" mzda od 23 000 Kč
" nástup možný dohodou
Výhody:
Výhodné stravování, penzijní připojištění, prémie, mobilní tarif
KONTAKT: e-mail, telefonicky 7 - 16 hod.

Kontaktní osoba: Ilona Dibelková
Telefon: 725 939 144
Pozice určená pro region: Pardubický kraj