• P
  • Kuchař/ka

Kuchař/ka

Zaměstnavatel: Diakonie ČCE - středisko Vsetín
Strmá 34

KUCHAŘ/KA
POŽADUJEME: Pracovníka/pracovnici minimálně s výučním listem v oboru "kuchař" a praxí v oboru, který je komunikativní, je týmový hráč - rád pracuje v týmu, dokáže samostatně uvařit cca 120 obědů a vést pomocnou sílu v kuchyni. Požadujeme zdravotní (potravinářský) průkaz.
NÁPLŇ PRÁCE: Kuchař/ka vaří a řídí přípravu stravy a jednotlivých pokrmů, je vedoucí směny a řídí práci pomocného personálu, řídí organizaci práce na směně, spolupodílí se na distribuci stravy směrem k odběratelům. Kuchař/ka na DPP/DPČ bude vařit v době nepřítomnosti kuchařů na hlavní pracovní poměr (např. když budou nemocní, na dovolené).
Možnost jak krátkodobé brigády (2 - 3 měsíce), tak dlouhodobé spolupráce (rok a více).
NABÍZÍME: Osmihodinová pracovní doba (jen ranní směny: 6:00 - 14:30), práce v přátelském kolektivu a moderním zařízení. V případě směn o víkendu či ve svátek příslušné příplatky. Moderně vybavená kuchyně, příspěvek na obědy, přátelská atmosféra a pracovní kolektiv, práce v moderním zařízení ve stabilní neziskové organizaci.
PRVNÍ KONTAKT: Telefonicky, paní Mgr. Marta Doubravová, tel.: 739 244 872, nebo emailem na adresu: doubravova@diakonievsetin.cz

Kuchař/ka
Kontaktní osoba: Marta Doubravová
Telefon: 739 244 872
Pracovního vztahu: Dohoda o provedení práce
Pozice určená pro region: Zlínský kraj