• P 
  • P 
  • Pracovník/ce sociálních služeb + pracovník/ce úklidu 

Pracovník/ce sociálních služeb + pracovník/ce úklidu

Zaměstnavatel: Domov u Třebůvky Loštice, příspěvková organizace
Hradská 113

Dělený pracovní úvazek 0,5 pracovník sociálních služeb + 0,5 pracovník úkliu.

Popis práce pracovníka sociálních služeb - výkon sociálních činností na úseku přímé obslužné péče o osoby v pobytových zařízeních sociálních služeb spočívající v nácviku jednoduchých denních činností, pomoci při osobní hygieně a oblékání, manipulace s přístroji, pomůckami, prádlem, udržování čistoty a osobní hygieny, podporu soběstačnosti, posilování životní aktivizace, vytváření základních sociálních a společenských kontaktů a uspokojování psychosociálních potřeb.
Dobré komunikační schopnosti; motivovanost pro práci s cílovou skupinou, odolnost vůči stresu a flexibilita; ochota se soustavně vzdělávat a učit novým postupům; orientace v problematice předpisů ze sociální oblasti (zákon č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, ve znění pozdějších předpisů; vyhláška č. 505/2006 Sb., kterou se provádějí některá ustanovení zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, ve znění pozdějších předpisů); řidičský průkaz skupiny B výhodou; znalost práce na PC (Word, Excel). Podmínkou práce pracovníka v sociálních službách je vzdělání nebo akreditovaný kvalifikační kurz. Podmínku absolvování kvalifikačního kurzu je třeba splnit do 18 měsíců ode dne nástupu zaměstnance do zaměstnání. Do doby splnění této podmínky vykonává zaměstnanec činnost pracovníka v sociálních službách pod dohledem odborně způsobilého pracovníka v sociálních službách.

Popis práce pracovníka úklidu - mechanické mytí, drátkování a leštění podlah, čištění osvětlovacích těles, mechanické klepání koberců, čištění, úklid a dezinfekce klozet

odpovědět
Pracovník/ce sociálních služeb + pracovník/ce úklidu
Kontaktní osoba: Renata Rabenseiferová
Telefon: 583445120
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Olomoucký kraj