• P
  • ÚKLIDOVÝ PRACOVNÍK/NICE (ranní/odpolední)

ÚKLIDOVÝ PRACOVNÍK/NICE (ranní/odpolední)

Zaměstnavatel: ISS Facility Services s.r.o.
Dr. E. Beneše 642

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: TESCO Česká Třebová, Dr. E. Beneše č.p. 642, Parník, 560 02 Česká Třebová 2
ISS Facility services s.r.o. přijme pracovníka na nenáročný úklid prodejny.
POPIS PRACOVNÍ POZICE:
- nenáročný úklid prostor prodejny, ruční a strojové mytí, zázemí, sociálního zařízení, výnos odpadků a práce spojená s úklidem
ČASOVÁ NÁROČNOST: 5:30 - 14:00 nebo 13:30 - 22:00
Tato pracovní pozice je vhodná i pro aktivní důchodce, osoby na RD či OZP, kteří hledají dlouhodobý přivýdělek.
V případě bližších dotazů neváhejte volat na níže uvedené telefonní číslo.
POŽADUJEME:
- čistý výpis rejstříku trestů
- chuť pracovat
- spolehlivost
- pečlivost,
- samostatnost
- manuální zručnost
NABÍZÍME:
- nástup možný IHNED
- příjemné pracovní prostředí
- možnost přivýdělku a dlouhodobou spolupráci
- kvalitní zaškolení a zajištění všech potřebných pomůcek
- mzda je vyplácena řádně a včas k 15.dni v následujícím měsíci
KONTAKT: telefonicky (po - pá, 9 - 14 hodin) nebo e-mailem
Vaněk Tomáš, tel.: 602 399 934, e-mail: tomas.vanek@cz.issworld.com

Kontaktní osoba: Tomáš Vaněk
Telefon: 602 399 934
Pozice určená pro region: Pardubický kraj