• P
  • Číšníci, servírky

Číšníci, servírky

Zaměstnavatel: PUSKA s.r.o.
Chocerady 50

Pracoviště: Hotel Samechov, Samechov
Školicí středisko přijme uchazeče na pozici: Číšník / event asistent
Požadavky : Zkušenosti a praxe v oboru ( gastronomie, hotelnictví )
Znalost AJ na komunikativní úrovni
Požadujeme profesionalitu, flexibilitu, odolnost vůči stresu
Pracovitost a spolehlivost
Možnost zastoupení v rámci malého kolektivu
Práce dle požadavku vedení hotelu
Náplň práce: Řízení a koordinace firemní akce
Technické zajištění akce
Zajištění obsluhy ( catering po dobu akce )
Úzká spolupráce s úsekem kuchyně a recepcí
Práce s pokladnou, hotovostní prodej, karty
Práce v hotelovém programu AGNIS
Nabízíme: Zajímavou práci s firemní klientelou
Atraktivní prostředí hotelu v blízkosti Prahy a regionálního vlaku
Flexibilní pracovní dobu dle předem objednaných akcí ( SO,NE, svátky převážně volné)
Příplatek na stravování, mobilní telefon, dopravu
Platové ohodnocení dle snahy a dosavadních zkušeností z oboru
Práci v malém přátelském kolektivu

Kontaktní osoba: Miluše Puškařová
Telefon: 603 228 052
Pozice určená pro region: Středočeský kraj