• P
  • Úklidový pracovník (Ranní/odpolední) - OZP/OZZ

Úklidový pracovník (Ranní/odpolední) - OZP/OZZ

Zaměstnavatel: ISS Facility Services s.r.o.
Dukelská 672

z: 17.7.2020 Místo pro OZZ/OZP.
Toto pracovní místo je vyhrazeno zaměstnavatelem pouze pro osoby se zdravotním postižením dle § 80, zákona č. 435/2004 Sb.
ISS Facility Services s.r.o. přijme do svého týmu pracovníka(ci) na pravidelné úklidy prodejny potravinového řetězce. Hledá se kolega/gyně, který(á) je s koštětem kamarád a úklidy ho/jí baví. Práce mezi lidmi mu/jí nevadí, protože se uklízí mezi lidmi. Jste-li zručný(á) a máte chuť pracovat v oblasti úklidu, ozvěte se nám. Můžeme vám garantovat dlouhodobý a pravidelný příjem.
Co vás čeká a nemine?
Jedná se o nenáročný úklid prodejny jak ruční i strojové úklidy, úklidy zázemí prodejny, šaten, sociálního zařízení a občasné úklidy i parkoviště. Šenov u Nového Jičína+ dojezdnost do 20 km.
Směnnost: Ranní/odpolední - dle domluvy s uchazečem (4-6h/den)
V případě bližších dotazů neváhejte volat na níže uvedené telefonní číslo.
Požadujeme:
- Čistý výpis rejstříku trestů
- Ochotu a chuť pracovat
- Spolehlivost
- Pečlivost
- Samostatnost
- Manuální zručnost
- Nabízíme
- Nástup možný IHNED
- Pracovní dobu 20 - 30h/týden
- Příjemné pracovní prostředí
- Práci na HPP
Kvalitní zaškolení a zajištění všech potřebných pomůcek
Mzda je vyplácena řádně a včas k 15.dni v následujícím měsíci
Kontakt: Zuzana Zachová, telefonicky ve dnech Po - Pá od 9:00 hod do 14:00 hod., na č.: 720 062 737, nebo písemně na email: zuzana.zachova@cz.issworld.com

Kontaktní osoba: Zuzana Zachová
Telefon: 720 062 737
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj