• P
  • POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ

POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ

Zaměstnavatel: Soukromé senior centrum Nechanice s.r.o.
Pražská 20

CZ-ISCO: 94120 Pomocníci v kuchyni
- Místo výkonu práce: Pražská č.p. 20, 503 15 Nechanice
- PP na dobu neurčitou, nástup 1.9.2020
- Práce v ranních a odpoledních a celodenních službách, 1x za 14 dní i o víkendu
- Náplň práce: mytí nádobí, čištění zeleniny, pomoc v kuchyni při přípravě pokrmů, pomoc při úklidu
- Požadujeme: pracovitost, smysl pro pořádek, znalost hygienického minima a organizační schopnosti podmínkou
- Nabízíme: Mimořádné odměny, příspěvek na oběd, svačiny a nápoje na pracovišti, příspěvek na dopravu
- V případě zájmu nás kontaktujte na e-mail nebo telefonicky, kontaktní osoba: Votavová Andrea Ing. Ph.D., e-mail: votavova@senior-centrum.cz , tel.: 608 914 617

Kontaktní osoba: Andrea Votavová
Telefon: 608 914 617
Pozice určená pro region: Královéhradecký kraj