• P
  • BALIČ/KA

BALIČ/KA

Zaměstnavatel: KAMAX s.r.o.
Nudvojovice 1474

Popis pozice
správné navážení a nasypání nových beden, přesné označení materiálu dle požadavků a evidence o kontrole dílů, odpovědnost za správnost etiket na obalových prostředcích
Požadujeme
výuční list, základní znalost obsluhy PC, Spolehlivost, přesnost, ochota pracovat v třísměnném provozu

Stabilní zaměstnání v prosperující společnosti
Možnost profesního růstu
Odborné vzdělávání, jazykové kurzy
Motivující finanční ohodnocení
13. plat + každoroční přidávání
25 dní dovolené
Finanční odměny za odpracované roky
Celoroční příspěvky na sport, kulturu, zdraví a volný čas s rodinou
Dotované závodní stravování - 33 Kč/ oběd

kontakt: osobně po-pá 8:00-15:00, e-mailem (www.spojujemesvet.cz), telefonicky po-pá 8:00-15:00

BALIČ/KA
Kontaktní osoba: Hlubučková
Telefon: 481 353 189
Pozice určená pro region: Liberecký kraj