• P
  • Uklízeči a pomocníci v administrativních objektech

Uklízeči a pomocníci v administrativních objektech

Zaměstnavatel: EFFBE - CZ s.r.o.
Dolní konec 165

Stabilní a dynamicky se rozvíjející výrobní společnost, s více jak pětadvacetiletou praxí, specializující se na zpracování a výrobu pryžových a pryžotextilních membrán v automobilovém a plynoměrovém průmyslu, hledá vhodné kandidáty pro doplnění svého týmu.
Náplň práce
Úklid ve všech prostorách společnosti (kanceláře, výrobní prostory, zázemí, schody, společné prostory).
Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít
Pracovitost, samostatnost, spolehlivost
Dobrý zdravotní stav
Odpovědnost
Pracovní zkušenost s úklidem je vítaná - není to však podmínka.
Nástup je možný ihned, pracoviště Velíková.
Výhody: Stravenky, možnost stravování, 25 dní dovolené, pravidelné prémie, 13. plat, bonus za docházku, příspěvek na penzijní připojištění, občerstvení na pracovišti, pravidelná výplata mzdy, čisté pracovní prostředí

Kontaktní osoba: Boďová Erika
Telefon: 577 008 810, 721 015 088
Pozice určená pro region: Zlínský kraj