• P
  • Specialista úklidu

Specialista úklidu

Zaměstnavatel: Conspiro qua, s.r.o.
Zelená 3062

Pracoviště: Zelená 3062/30, Moravská Ostrava
1. kontakt e-mailem. Zájemci prosím posílejte své CV na uvedený e-mail, do předmětu uveďte "Specialista úklidu".

Náplň práce: Strojové úklidy na zakázkách, tepování koberců, mytí oken, výloh. Čištění fasád, stavění malých lešení. Starost a údržba firemních aut. Spolupráce s provozním manažerem. Kontrola kvality úklidu na zakázkách, kontrola docházky racovníků úklidu. Když je zapotřebí tak i samotný úklid na zakázce, jak ruční tak strojový - zástup za uklízečku.

Požadujeme: ŘP sk. B, znalost práce na PC - uživatelská, velmi dobrá a vstřícná komunikace s lidmi, příjemné a milé vystupování. Časovou flexibilitu - možnost pracovat i o víkendech, svátcích, odpoledne i večer. Technická zdatnost (práce s úklidovými stroji, s vapkou, sekačkou apod.).

Nabízíme: dlouhodobou spolupráci, slevy na sortiment z naší prodejny, odměny za výkon, zaučení, velmi různorodou a někdy hektickou práci v příjemném kolektivu.

DPP 100 Kč/hod. nástupní a poté HPP nástupní hrubá mzda 16 000 Kč. Po zaučení a zapracování se mzda bude zvedat.

Nástup IHNED!

Kontaktní osoba: Gabriela Krátká Dardová
Pracovního vztahu: Dohoda o provedení práce
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj