• P
  • Uklížeč/ka

Uklížeč/ka

Zaměstnavatel: Avex Steel Products s.r.o.
tř. Tomáše Bati 1656

Do strojírenské společnosti, vítěze soutěže Inovační firma Zlínského kraje 2018 a 2016, hledáme Uklížeče/ku.
Náplň práce:
o Pravidelný úklid ve výrobních budovách (kanceláře, sociální zařízení, chodby, vynášení odpadků, doplňování hygienických potřeb apod.)
o Ranní směna 06:00 - 14:30

Očekáváme:
o Důslednost a pečlivost
o Smysl pro pořádek

Nabízíme:
o Hlavní pracovní poměr
o Odpovídající mzdové ohodnocení
o Nástup možný ihned nebo dle domluvy
o Místo výkonu práce: Otrokovice
o Po prvním roce možnost prodloužení smlouvy na dobu neurčitou

Kontakt:
Strukturovaný životopis, prosím, zasílejte s uvedením pozice Uklížeč/ka na e-mail: prace@avexproducts.com. Děkujeme.
Jsme FAMILY FRIENDLY FIRMA - víme, že máte děti a snažíme se přizpůsobit i vašim potřebám, interní systém vzdělávání, dotované stravování, možnost nákupu materiálů a produktů za zvýhodněné ceny, občerstvení na pracovišti.

Uklížeč/ka
Kontaktní osoba: Ladislav OBDRŽÁLEK
Pozice určená pro region: Zlínský kraj