• P
  • Pomocný kuchař - kuchařka , uklízeč - uklízečka

Pomocný kuchař - kuchařka , uklízeč - uklízečka

Zaměstnavatel: Domov důchodců Dvůr Králové nad Labem
Roháčova 2968

POMOCNÝ KUCHAŘ - KUCHAŘKA, UKLÍZEČ - UKLÍZEČKA
Požadujeme:
- schopnost týmové práce a spolupráce
- samostatnost a pečlivost
- svědomitost a zodpovědnost
- smysl pro pořádek a čistotu
Náplň práce:
- pomocné práce při stravování klientů, zaměstnanců a ostatních strávníků v souladu s platnými hygienickými předpisy
- úklid stravovacích prostor v souladu s platnými hygienickými předpisy a provozním řádem organizace
Velikost pracovního úvazku: 0,9 (36 h týdně) při nerovnoměrně rozvržené pracovní době
Plat: 3. platová třída (stupeň dle započitatelné praxe od 17.770,- Kč do 18.390,- Kč) + osobní ohodnocení po zkušební době + mimořádné odměny + příspěvky z FKSP, 5 týdnů dovolené
Nástup: dle dohody
Bližší informace k obsahu práce Vám podá vedoucí stravovacího úseku paní Zuzana Polešenská, tel.: 499 321 891, 724 885 916, sklad@domovdknl.cz

Kontaktní osoba: Zuzana Polešenská
Telefon: 499321891, 724885916
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Pozice určená pro region: Královéhradecký kraj