• P 
  • P 
  • Kuchař/ka 

Kuchař/ka

Zaměstnavatel: Diakonie ČCE - středisko Vsetín
Ohrada 1864

KUCHAŘ/KA
POŽADUJEME: Hledáme: pracovníka/pracovnici minimálně s výučním listem v oboru "kuchař", který je komunikativní, pečlivý, manuálně zručný, je týmový hráč - rád pracuje v týmu. Požadujeme zdravotní (potravinářský) průkaz a alespoň 2 roky praxe v oboru.
NÁPLŇ PRÁCE: Kuchař/ka vaří a řídí přípravu stravy a jednotlivých pokrmů, je vedoucí směny a řídí práci pomocného personálu, řídí organizaci práce na směně, spolupodílí se na distribuci stravy směrem k odběratelům.
NABÍZÍME: Možnost prodloužení smlouvy na dobu neurčitou. Pravidelná osmihodinová pracovní doba (jen ranní směny: 6:00 - 14:30). Vaří se však 7 dní v týdnu a personál kuchyně pracuje dle měsíčních rozpisů směn. 5 týdnů dovolené, rozpis směn na celý měsíc, moderně vybavená kuchyně, příspěvek na masáže a obědy, věrnostní odměny, přátelská atmosféra a pracovní kolektiv, možnost dalšího vzdělávání a seberozvoje, práce v moderním zařízení ve stabilní neziskové organizaci.
PRVNÍ KONTAKT: Telefonicky paní Mgr. Marta Doubravová, tel.: 739 244 872, nebo emailem na adresu: doubravova@diakonievsetin.cz

odpovědět
Kuchař/ka
Kontaktní osoba: Marta Doubravová
Telefon: 739 244 872
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Zlínský kraj