• P
  • Pomocný kuchař/ka studené kuchyně

Pomocný kuchař/ka studené kuchyně

Zaměstnavatel: GTH catering a.s.
Vratimovská 689

51203 Pomocní kuchaři
ZamK
Místo výkonu práce: provozovna GTH, v areálu Liberty Ostrava, a.s., Vratimovská 689, Ostrava - Kunčice
Kontakt osobně po předchozí domluvě na adrese provozovny, e-mailem, telef. Po-Pá 7-15 hod.

Pracovní náplň:
- pomoc hlavnímu kuchaři při výrobě a výdeji jídel
- pomocné práce v kuchyni, sběr a mytí nádobí (obsluha myčky)

Požadujeme:
- zodpovědnost a spolehlivost
- schopnost týmové práce, pracovitost
- komunikativní znalost českého jazyka
- komunikativní znalost Ukrajinštiny výhodou

Nabízíme:
- zázemí silné, rozvíjející se společnosti
- zaměstnanecké benefity
- nástup dohodou
- výhodné stravování, penzijní připojištění, prémie, mobilní tarif

Pracovní doba cca cca 05:00-13:30 hod. nebo 10:00-18:30 hod.

Požadujeme
Znalost jazyka: Čeština

Kontaktní osoba: Leona Palusová
Telefon: 730 851 409
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj