• P
  • Kuchař/ka v bistru - OZZ, OZP

Kuchař/ka v bistru - OZZ, OZP

Zaměstnavatel: Ústav Pohoda, z.ú.
Čs. legií 145

Místo výkonu práce: Čs. Legií 145/18, 702 00 Moravská Ostrava
1. kontakt - zájemci o práci mohou zaslat životopis e-mailem.

Hledáme kuchaře/řku do bistra Ryba do ruky

Náplň práce: minutková kuchyň, hotová jídla

Požadavky: platný průkaz pracovníka v potravinářství, čistý trestní rejstřík, vyučení či praxe v oboru vítaná, flexibilita, samostatnost, profesionální a pozitivní přístup k práci a kolegům, zájem o moderní postupy a trendy, tvorba kalkulací, minutkový kuchyň, hotová jídla

Pracovní doba: ranní a odpolední směny, příp. krátký a dlouhý týden (záleží na domluvě)

Nástup od 12/2020 po domluvě.

Vhodné pro OZP s max. 2 stupněm invalidity i osoby zdravotně znevýhodněné (OZZ).

Kontaktní osoba: Škurlová
Telefon: 725 424 166
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj