• P
  • Uklízeč/ka

Uklízeč/ka

Zaměstnavatel: Interna Zábřeh s.r.o.
Jiráskova 123

Interna Zábřeh s.r.o. přijme pracovníka na pozici uklízeč/ka.

Požadujeme:
- zdravotní způsobilost;
- výhodou očkování proti žloutence typu B;
- znalost zásad provádění povrchové dezinfekce;
- pracovitost, spolehlivost, zodpovědnost.

Náplň práce:
- denní úklid na přiděleném pracovišti dle dezinfekčního plánu;

Pracovní doba: ranní směna 6,00 - 14,00 hod.

Termín nástupu: předpoklad přijetí ihned (případně dle dohody).

Nabízíme:
- zázemí silné a dynamicky se rozvíjející společnosti;
- zkrácené pracovní úvazky a možnost spolupráce na dohody mimo pracovní činnost;
- vstřícný, individuální přístup a příjemné pracovní prostředí

Benefity společnosti:
- nadstandardní sociální a zaměstnanecký bonusový systém společnosti:
- týden dovolené navíc, měsíční příspěvek na penzijní připojištění 600,-Kč, dotované stravování, bezúročné zápůjčky, nekuřácké prostředí
Kontakt: telefonicky, e-mailem.

Uklízeč/ka
Kontaktní osoba: Petra Foltová
Telefon: 601524697
Pozice určená pro region: Olomoucký kraj