• P
  • Uklízeč/ka

Uklízeč/ka

Zaměstnavatel: SeneCura SeniorCentrum MOPT a.s.
Papírnická 2781

SeneCura je přední uznávaný poskytovatel a zaměstnavatel v sociálních službách, který udává směr a zvyšuje kvalitu péče a života ve stáří.
Chcete být součástí expandující mezinárodní společnosti s dlouhou tradicí? Hledáte perspektivní práci ve společnosti, která dbá na vysokou kvalitu péče o seniory a je založena na silných lidských hodnotách?
Přidejte se k nám!
Do našeho SeniorCentra v Plzni hledáme nové kolegyně/kolegy na pozici:
UKLÍZEČKA/UKLÍZEČ
Vaším úkolem bude:
. běžný úklid společných prostor SeniorCentra (chodby, schodiště, odpadkové koše)
. úklid pokojů klientů SeniorCentra (stírání prachu, úklid sociálního zařízení)
. mytí oken
K výkonu práce potřebujete: . trestní bezúhonnost . pečlivost, pracovitost
Co nabízíme:
. mzdu odpovídající vašim zkušenostem
. příplatky za práci o víkendu ve výši 25 %
. poukázky na volný čas, kulturu a zdraví
. bonusy za věrnost
. dotované stravování
. možnost profesního vzdělávání a osobního rozvoje
. trvalý pracovní poměr ve stabilní mezinárodní firmě
. firemní pracovní oděv včetně ochranných pomůcek
. práci v moderním a čistém prostředí a inovativní technologie
. možnost využití umístění dítěte do dětské skupiny
Společnost SeneCura je přední a uznávaný poskytovatel a zaměstnavatel v sociálních službách v Rakousku a je držitelem mnohonásobného ocenění za kvalitu a inovaci. Svými znalostmi a dlouholetou zkušeností v oblasti péče poskytuje jistotu i klientům v České republice, ve které je SeneCura největším soukromým provozovatelem domovů pro seniory se špičkovou zdravotní a sociální péčí. SeneCura Česká republika v současné době provoz

Uklízeč/ka
Kontaktní osoba: Hana Lavrikovová
Telefon: +420725569189
Pozice určená pro region: Plzeňský kraj