• P
  • ÚKLIDOVÝ/Á PRACOVNÍK/NICE (ranní/odpolední)

ÚKLIDOVÝ/Á PRACOVNÍK/NICE (ranní/odpolední)

Zaměstnavatel: ISS Facility Services s.r.o.
Cihlářská 1516

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: ISS Facility Services s.r.o. - pracoviště Tesco Ústí nad Orlicí, Cihlářská č.p. 1516, 562 01 Ústí nad Orlicí 1
Do svého týmu přijmeme pracovníka/pracovnici na pravidelné úklidy prodejny potravinového řetězce.
Hledáme kolegu/kolegyni se zájmem o dlouhodobou spolupráci.
Jestli máte chuť pracovat mezi lidmi, ozvěte se nám!
NÁPLŇ PRÁCE:
- ruční a strojové úklidy prodejní plochy, úklidy zázemí prodejny, šaten, sociálního zařízení a občasné úklidy parkoviště
PRACOVNÍ DOBA: střídání ranní/odpolední
- ranní po - ne (5:30 - 14:00)
- odpolední po - ne (13:30 - 22:00)
POŽADUJEME:
- chuť a ochotu pracovat
- spolehlivost, dochvilnost
- podmínka věk 18 let
- pravidelnou docházku
- pečlivost, samostatnost, zručnost
- čistý rejstřík trestů
NABÍZÍME:
- nástup možný IHNED
- možnost práce na DPP/DPČ
- příjemné pracovní prostředí
- možnost přivýdělku
- kvalitní zaškolení a zajištění všech potřebných pomůcek
- mzda je vyplácena řádně a včas k 15. dni v následujícím měsíci
KONTAKT: telefonicky po - pá, 9 - 14 hodin nebo e-mailem
Vaněk Tomáš, tel.: 602 399 934, e-mail: tomas.vanek@cz.issworld.com

Kontaktní osoba: Tomáš Vaněk
Telefon: 602 399 934
Pozice určená pro region: Pardubický kraj