• P
  • KUCHAŘ/KA

KUCHAŘ/KA

Zaměstnavatel: MEDIATE s.r.o.
Mistra Jaroslava Kociana 31

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Jídelna U tří vegetariánů, Mistra Jaroslava Kociana č.p. 31, 562 01 Ústí nad Orlicí 1
Jídelna U tří vegetariánů v Ústí nad Orlicí přijme hlavního kuchaře se zájmem o pestrou vegetariánskou kuchyni. Mimo jiné nabízíme dobrou pracovní dobu, výborný kolektiv a velký prostor pro vlastní kreativitu.
Nástup možný leden/únor 2021.
NÁPLŇ PRÁCE:
- příprava pokrmů teplé a studené kuchyně, organizace práce při jejich výrobě
- stanovování a provádění technologických postupů a kalkulací, tvorba jídelního lístku
- odpovědnost za skladové zásoby
POŽADUJEME:
- SŠ/SOU gastro zaměření výhodou
- praxe s alternativním stravováním
- zodpovědnost, pečlivost a ochota učit se novým věcem
NABÍZÍME:
- mzda 30 000 - 40 000 Kč zahrnuje pevnou složku a výkonnostní odměnu z obratu
- stabilní pracovní místo
- pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení nebo změny na dobu neurčitou
- práce v jednosměnném provozu (po-pá, 6-14:30 h)
- zvýhodněný nákup výrobků, poukázky
- 5 týdnů dovolené
- příjemné prostředí a přátelský kolektiv
- zaškolení a profesní růst, zázemí v prosperující a rozšiřující se české společnosti
- výkonnostní odměny z obratu
- firemní akce
KONTAKT: telefonicky 9 - 16 hodin nebo e-mailem
Kaláb Miloš, tel.: 605 921 239, e-mail: kalab@mediate.cz

KUCHAŘ/KA
Kontaktní osoba: Miloš Kaláb
Telefon: 605 921 239
Pozice určená pro region: Pardubický kraj