• P 
  • P 
  • Vedoucí kuchař/ka 

Vedoucí kuchař/ka

Zaměstnavatel: Diakonie ČCE - středisko Vsetín
Ohrada 1864

VEDOUCÍ KUCHAŘ/KA
POŽADUJEME: Hledáme: vyučeného kuchaře/kuchařku s alespoň TŘÍLETOU PRAXÍ v oboru a zkušenostmi s vedením týmu. Měl by to být člověk s organizačními schopnostmi, zodpovědný, spolehlivý, s dobrými komunikačními dovednostmi, schopný pružně reagovat na změnu. Nezbytností je řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič/ka a dobré počítačové dovednosti (excel, objednávkový systém apod.).
NÁPLŇ PRÁCE: Vaří a řídí celý proces přípravy stravy a jednotlivých pokrmů (cca 120 obědů denně). Vedoucí kuchař/ka zastupuje v době nepřítomnosti vedoucí kuchyně, tzn. zajišťuje objednávky surovin pro kuchyň, jejich výdej ze skladu, připravuje jídelníčky, zpracovává a aktualizuje plány směn pro pracovníky kuchyně, organizuje chod kuchyně a řeší běžné provozní záležitosti.
NABÍZÍME: Možnost prodloužení smlouvy na dobu neurčitou. Pravidelná osmihodinová pracovní doba (jen ranní směny: 6:00 - 14:30). Vaří se však 7 dní v týdnu a personál kuchyně pracuje dle měsíčních rozpisů směn. Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, rozpis směn na celý měsíc, moderně vybavená kuchyně, příspěvek na masáže a obědy, věrnostní odměny, přátelská atmosféra a pracovní kolektiv, možnost dalšího vzdělávání a seberozvoje, práce v moderním zařízení ve stabilní neziskové organizaci.
PRVNÍ KONTAKT: E-mailem doubravova@diakonievsetin.cz nebo telefonicky paní Marta Doubravová tel.:739 244 872.
Ov. email: 16.2.

odpovědět
Vedoucí kuchař/ka
Kontaktní osoba: Marta Doubravová
Telefon: 739 244 872
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Zlínský kraj