• P
  • Kuchaři ( kromě šéfkuchařů)

Kuchaři ( kromě šéfkuchařů)

Zaměstnavatel: JASY Vsetín s.r.o.
4. května 353

KUCHAŘI (KROMĚ ŠÉFKUCHAŘŮ)
POŽADUJEME: Praxe v oboru, flexibilita, spolehlivost, samostatnost, pracovitost, schopnost jednání s lidmi a trpělivost, zkušenost s hotelovým provozem, zkušenost se sestavování "A´la cartu", znalost anglického jazyka - výhodou.
NÁPLŇ PRÁCE: Sestavování a vaření obědového menu, příprava hotových jídel včetně výdeje těchto jídel, příprava jídel na základě objednávky (minutky), příprava snídaní.
NABÍZÍME: Inspirativní prostředí s přátelskou firemní kulturou zaměřenou na týmovou práci, podnikové stravování, prémie.
PRVNÍ KONTAKT: Výhradně emailem zašlete životopis na adresu: v.syptak@jasy.cz S vybranými uchazeči osobní pohovor.

Kontaktní osoba: Viktor Sypták
Telefon: 605 201 201
Pozice určená pro region: Zlínský kraj