• P
  • REFERENT/KA PLÁNOVÁNÍ VÝROBY - BALÍCÍ STROJE

REFERENT/KA PLÁNOVÁNÍ VÝROBY - BALÍCÍ STROJE

Zaměstnavatel: KAMAX s.r.o.
Nudvojovice 1474

Popis pozice
-Plánování operace balení: určování zakázek, jejich pořadí a přiřazení na balící stroje
-Koordinace termínových požadavků na operaci 100% kontroly
-Zastupování plánovače operace tepelného zpracování (kalírny, indukčního kalení)
-Zastupování plánovače kontrolních automatů
-Koordinace plynulého toku expedice výrobků

Požadujeme
-Min. SŠ vzdělání
-Min. 1 rok zkušeností z oblasti logistiky
-Dobré komunikační schopnosti a týmový přístup
-Uživatelskou znalost práce na PC (MS Office)
-Mírně pokročilá znalost AJ

Jsme stabilní zaměstnavatel v regionu od roku 1992.
Pracujeme v přátelském a rodinném prostředí s osobním přístupem.
Nabízíme různorodou práci.
Benefity naleznete na www.spojujemesvet.cz (např. 5 týdnů dovolené, 13. plat, dotované závodní stravování, doplňkové penzijní spoření a mnohem více).

kontakt: osobně po-pá 8:00-15:00, e-mailem, telefonicky po-pá 8:00-15:00

Požadujeme
Znalost jazyka: Angličtina

Kontaktní osoba: Barbora Kučerová
Telefon: 481 353 189
Pozice určená pro region: Liberecký kraj