• P
  • UKLÍZEČI

UKLÍZEČI

Zaměstnavatel: Středisko sociálních služeb města Frýdlant nad Ostravicí
Padlých hrdinů 312

C04 z:10/2/2021
Rámcová náplň práce:
- běžný úklid, umývání a desinfekce vnitřních prostor Střediska.
Požadavky:
- odpovědnost
- organizační schopnosti
- předložení výpisu z RT
- kladný vztah k cílové skupině - senioři
- schopnost pracovat v týmu
- dobré komunikační dovednost
- zdravotní předpoklady pro výkon dané činnosti.
Výhodou:
- praxe v zařízeních podobných služeb.
Nabízíme:
- hlavní pracovní poměr - doba určitá, možnost prodloužení na dobu neurčitou,
- práci v jednosměnném provozu 40 hodin týdně včetně sobot a nedělí
- platové rozpětí dle platných platových tabulek, osobní ohodnocení,
- systém odměn,
- pět týdnů dovolené,
- příspěvek na penzijní připojištění,
- zvýhodněné ceny stravování,
- výhodné zaměstnanecké mobilní tarify.
- předpokládaný nástup 01.04.2021.
Strukturovaný životopis a výpis z evidence Rejstříku trestů ne starším než 3 měsíce, zasílejte na adresu Střediska sociálních služeb města Frýdlant nad Ostravicí nebo e-mailem na stredisko@sssfno.cz.
Případné dotazy odpovíme na tel. č.: 558 441 615
*Zasláním podkladů souhlasíte se shromažďováním a dalším zpracováním svých osobních údajů v životopise uvedených v rámci platné legislativy.

UKLÍZEČI
Kontaktní osoba: Eva Vančurová
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj