• P 
  • P 
  • Kuchař/ka v MŠ 

Kuchař/ka v MŠ

Zaměstnavatel: Mateřská škola Harmonie spol. s r. o.
Jeřabinová 220

Misto výkonu práce: Rokycany, Jeřabinová 220/II
Požadujeme: střední odborné vzdělání. SOU/SŠ, pouze pro kvalifikované - výuční list kuchař/ka či doklad o praxi podmínkou, udržet pořádek na pracovišti.
Jste zkušený kuchař s praxí? Jste komunikativní a máte příjemné vystupování, pozitivní myšlení a dokážete se bavit s dětmi? Dokážete být kreativní, loajální, spolehlivý, zodpovědný, čistotný?

Pokud tyta kritéria nesplňujete, prosím nezasílejte svá CV!
Své životopisy - ideálně motivační dopisy zasílejte POUZE na níže uvedený email s doložením výše zmíněných požadavků.
Do předmětu mailu prosím napište "Kuchař/ka MŠ".
Kontaktní osoba: Kristýna Bryndová, razkovak@seznam.cz

Představení školy:
Jsme jedna z prvních soukromých mateřských škol v České republice s 25 letou tradicí a více než 1000 dětí, které jsme připravili pro následující úspěšný postup na základní školy a do života. V úzké spolupráci s rodiči, zkušení pedagogové a lektoři se snaží vytvořit dětem příjemné, pohodové prostředí a plně prožité dny bez nudy a stereotypu. Jsme škola zaměřená na pohyb, sport a zdravý vývoj dětí. Jezdíme na školku v přírodě, na lyžařské pobyty na hory, na vyjížďky na kolech s rodiči, na společné dovolené u moře v Itálii, dále bruslíme na ledě v zimě na zimním stadionu i v létě na in-linech, plaveme, chodíme na hřiště rozvíjet atletické disciplíny a míčové hry. Nadstandartní vybavení - bazén, sauna. Stravování je u nás pestré a zdravé, zařazujeme bio potraviny do jídelníčku, pečeme si domácí chléb a mnoho dalšího.
Naše škola je v klidné části města uprostřed zeleně, snadno dostupná v

odpovědět
Kuchař/ka v MŠ
Kontaktní osoba: Kristýna Rázková
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Plzeňský kraj