• P
  • POMOCNÁ SÍLA NA MYČKU A ÚKLID (DPP)

POMOCNÁ SÍLA NA MYČKU A ÚKLID (DPP)

Zaměstnavatel: Regály-NET s.r.o.
Čeladná 510

C04 z:12/5/2021
Náplň práce:
- Pracovní doba především o víkendech
- Pomoc při obsluze a za barem na akcích. ( Svatby, firemní večírky )
- Obsluha v Bistru
- Příprava a dohotovování pokrmů v Bistru
- Příprava teplých a studených nápojů
- Příprava a chystání na akce, úklidové práce.
Požadujeme:
- Časová flexibilita
- Bydliště v blízkosti velkou výhodou (možnost výpomoci i přes týden )
- Pracovitost, samostatnost při plnění povinností a iniciativa
- Týmový duch, pozitivní pracovní nasazení.
Nabízíme:
- Pěkné finanční ohodnocení
- Práci v přátelském kolektivu a krásném prostředí Beskyd
- Možnost přespání na resortu
- Personální strava
- Možnosti kariérního růstu.
Prosím, zašlete nám svůj životopis a motivační dopis, proč by jste chtěli pracovat ve Fine dining restauraci na email. Matyas.kuchar@cattaleya.cz

Kontaktní osoba: Matyáš Kuchař
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj