• P
  • Kuchař/ka

Kuchař/ka

Zaměstnavatel: Nemocnice Šumperk a.s.
Nerudova 640

Osobní kontakt po předchozí telef. domluvě; Jsi vyučen/a v oboru kuchař, hledáš stabilitu a příležitost profesního růstu? Pak přijmi výzvu a pojď s námi držet a zvyšovat kvalitu služeb stravovacího provozu.
Co požadujeme:
- výuční list v oboru kuchař, kuchař-číšník, kuchař-řezník;
- zdravotní způsobilost a trestní bezúhonnost;
- pečlivost, samostatnost, aktivní a pozitivní přístup, proklientsky orientované a vstřícné vystupování, týmového ducha, spolehlivost, pracovitost, odolnost vůči stresu, ochotu učit se novým postupům.

Co Vás čeká:
- samostatná příprava pokrmů;
- možnost zapojení do nových projektů kuchyně;

Co nabízíme:
- zázemí a pracovní stabilitu u významné soukromé společnosti;
- stálou spolupráci na plný pracovní úvazek;
- stabilní a motivující mzdové ohodnocení;
- široké finanční i nefinanční zaměstnanecké benefity https://www.nemocnicesumperk.cz/kariera/benefity-pro-zamestnance - Multisport karta, osobní poradenství - služba ELA, zvýhodněné zaměstnanecké volání, karta benefitů, příspěvek na stravné, dovolená 25 dní, akce pro zaměstnance atd.
Pracovní doba pondělí až pátek 05:30-13:30 hod + dopoledne každý třetí víkend. Kontakt: osobně po předchozí telefonické domluvě, e-mailem.

Kuchař/ka
Kontaktní osoba: Martin Málko
Telefon: 583335121
Pozice určená pro region: Olomoucký kraj