• UKLÍZEČ/UKLÍZEČKA, POMOCNÍK/POMOCNICE ve zdravotnických a sociálních zařízeních

UKLÍZEČ/UKLÍZEČKA, POMOCNÍK/POMOCNICE ve zdravotnických a sociálních zařízeních

Zaměstnavatel: Charita Konice
Bohuslavice 9

Kontaktní osoba Mgr. Pavlína Pašová, 739 524 365 (volat 7:00-14:30), e-mail: pavlina.pasova@konice.charita.cz. Pracoviště: Bohuslavice. Pracovní doba: ranní 8 hodinové směny a obvykle 1x měsíčně 8 hodinová směna v sobotu nebo ve svátek

Náplň práce: Jedná se o úklidové a pomocné práce - úklid, praní prádla, práce na zahradě v rámci Domu pokojného stáří Bohuslavice - domov pro seniory pro 47 klientů. K dojíždění do práce, zejména na služby v sobou a ve svátek, je nutný řidičský průkaz skupiny B.
Požadujeme: základní vzdělání, zdravotní stav odpovídající náročnosti profese, trestní bezúhonnost, komunikativní dovednosti, samostatnost, zodpovědnost, pečlivost, spolehlivost, schopnost týmové spolupráce a odpovídající pracovní nasazení, odolnost vůči stresovým situacím, trpělivost, empatii a vztah ke starým a nemocným občanům
Nabízíme: zázemí stabilní církevní neziskové organizace, zaměstnanecké výhody (příspěvek na stravné, 5 týdnů dovolené). Možnost prodloužení smlouvy na další roky.

Kontaktní osoba: Pavlína Pašová
Telefon: 739 524 365, 582 383 505
Pozice určená pro region: Olomoucký kraj