• P
  • Dělník/ce potravinářské výroby - úklid střediska bourárna

Dělník/ce potravinářské výroby - úklid střediska bourárna

Zaměstnavatel: MP Krásno, a.s.
Hranická 430

Nástup dle dohody. Pracovní poměr na 6 měsíců s možnosti prodloužení.
POŽADUJEME: Pečlivost a důslednost v oblasti úklidu, zdravotní způsobilost.
NÁPLŇ PRÁCE: Sanitace a dezinfekce výrobních prostor, strojů, zařízení a manipulačních prostředků na středisku Bourárna, třídění a úklid výrobního odpadu. Jedná se o manuálně jednoduchou práci s důrazem na pečlivost při úklidu.
NABÍZÍME: Jistota stabilního zaměstnání na HPP ve společnosti s dlouholetou tradicí; odpovídající finanční ohodnocení; 30,-Kč příplatek za noční hodinu; roční bonus; odměny za odpracované roky a životní jubilea; po půl roce 5 dní dovolené navíc; dlouhodobou spolupráci; zaměstnanecké balíčky, závodní stravování
příspěvky na penzijní připojištění, vnitropodniková telefonní síť, lázeňské pobyty, očkování proti chřipce, bezúročné půjčky, firemní akce atd.
PRVNÍ KONTAKT: Telefonicky paní Ing. Dagmar Klímková, tel.: 571 855 275 v pracovní dny od 7:00 hod., emailem na adresu: prace@krasno.cz

Kontaktní osoba: Dagmar Klímková
Telefon: 571 855 275
Pozice určená pro region: Zlínský kraj